Yhteystiedot

HimosLomat

Länsi-Himoksentie 4, 42100 Jämsä
Puhelin 020 711 9200
himoslomat@himoslomat.fi

Himos Center, vastaanotto

Länsi-Himoksentie 4, 42100 Jämsä
Puhelin 020 711 9210
vastaanotto@himoslomat.fi

Huoltopäivystys 24 h, 020 711 9213

Löytötavarat

Löytötavarat toimitetaan Suomen Löytötavarapalveluun.
Puhelinpalvelu ma, ke, to ja pe 9-17, ti 9-10:30 ja 13-17
puh. 0600 03393 (1,97 €/min pvm)
Vasarakatu 9 A, 40320 Jyväskylä

Myyntipalvelu

Puhelin 020 711 9200
himoslomat@himoslomat.fi

Myynti / Yritykset & ryhmät
Puhelin 020 711 9222
himoslomat@himoslomat.fi

Leena Pärnäjärvi
leena.parnajarvi@himoslomat.fi

Katja Minkkinen
katja.minkkinen@himoslomat.fi

Myynti / Ulkomaa, matkatoimistot & matkanjärjestäjät
Puhelin +358 (0)20 711 9230

Katja Minkkinen
himosholiday@himosholiday.com

Anniina Viitanen, myyntivastaava
anniina.viitanen@himoslomat.fi

Ravintolat

Kaija Syväoja, ravintolatoimenjohtaja
Puhelin 020 711 9296
kaija.syvaoja@himoslomat.fi

Juho-Pekka Airaksinen, keittiöpäällikkö
Puhelin 020 711 9282
juho-pekka.airaksinen@himoslomat.fi

Tupa kitchen & bar
Minna Hyyrynmäki
, ravintolapäällikkö
Puhelin 020 711 9295
minna.hyyrynmaki@himoslomat.fi
Säyryläntie 445, 42100 Jämsä. Puhelin 020 711 9290
Himos Areena, Säyryläntie 445, 42100 Jämsä
Mono pub, Säyryläntie 445, 42100 Jämsä. Puhelin 020 711 9299

Rinneravintolat
Susanna Hietala
, ravintolapäällikkö
Puhelin 020 711 9293
susanna.hietala@himoslomat.fi
Himos Bistro, Länsikeskuksentie 9, Puh. 020 711 9287
Himos Buffet, Länsikeskuksentie 7, Puh. 020 711 9288
Himos Café, Patajoentie 210, Puh. 020 711 9289

Himos Safarit Oy

Miika Haljala
Puhelin 020 711 9260
miika.haljala@himoslomat.fi

Moottorikelkka- ja mönkijävuokraamo
Puhelin 020 711 9261
Länsi-Himoksentie 4, 42100 Jämsä

Himos Mökkipalvelut Oy

Puhelin 020 711 9268
himosmokkipalvelut@himoslomat.fi

Markkinointi

markkinointi@himoslomat.fi

Sinikka Långström, markkinointipäällikkö
sinikka.langstrom@himoslomat.fi

Saana Järvinen, markkinointisuunnittelija
saana.jarvinen@himoslomat.fi

Samu Närvä, markkinointiassistentti
samu.narva@himoslomat.fi

Taloushallinto

Tiina Röman
Puhelin 020 711 9267
tiina.roman@himoslomat.fi

Hallinto

Hannu Haljala, toimitusjohtaja
Puhelin 020 711 9262
hannu.haljala@himoslomat.fi

Puheluiden hinnat (jollei toisin mainittu):
Kiinteästä verkosta tai matkapuhelimesta 8,35 snt / puhelu 16,69 snt /minuutti (sis alv 24%)
Ulkomailta tavallinen ulkomaanpuheluhinta

HimosLomat |  020 711 9200  |  himoslomat@himoslomat.fi