Vauhti Kiihtyy! – festarimajoitus Himokselta
Varaa vuoden 2027 Vauhti Kiihtyy! -festivaalin majoitus torstaista sunnuntaihin 22.-25.7.2027. Tapahtuma on K-18.
Tutustu vapaana oleviin kohteisiin ja löydä itsellesi sopivin majoitus. Majoituksen varaat helposti onlinesta ja voit myös lisätä kätevästi festariliput samalle varaukselle!
UKK – Majoituksen usein kysytyt kysymykset
Vinkkejä majoituksen valintaan ja monipuolisiin lisäpalveluihin saat myyntipalvelumme ammattilaisilta!
HimosLomat myyntipalvelu
Puh. 020 711 9200
himoslomat@himoslomat.fi
Majoitusvarauksia voi tehdä onlinevaraamosta tai myyntipalvelun kautta.
HimosLomat myyntipalvelu
Puh. 020 711 9200 tai himoslomat@himoslomat.fi
Majoitushinta ei sisällä lähtösiivousta, liinavaatteita, porealtaita tai festivaalilippuja. Voit lisätä nämä majoitusvarauksellesi lisämaksusta.
Festivaaliliput voi ostaa helposti majoitusvarauksen yhteyteen.
3 päivän festivaalilippu sisältää torstain Etko-bileet sekä perjantain ja lauantain festivaalit.
2 päivän festivaalilippu sisältää perjantain ja lauantain festivaalit.
Majoitus on käytössä varauksen alkupäivänä klo 16 alkaen.
Suosittelemme varaamaan majoitukseesi edullisen lisävuorokauden torstaista alkaen ja saapumaan jo Etkoille!
Viikonlopun varauksiin on varaustilanteen salliessa mahdollista varata myös aikainen sisäänkirjautuminen, jolloin mökki on käytössä perjantaina klo 10 alkaen.
Varaukset tehdään myyntipalvelun kautta ja hinta on 50-200 € kohteesta riippuen.
Tapahtuma-ajan varaus- ja peruutusehtoihin pääset tutustumaan täällä »
Huonemajoitusta on saatavilla Himos Hotellissa sekä Patalahden Rantamotellissa.
Himos Hotelli sijaitsee aivan tapahtuman ytimessä, festivaalialueen sisäpuolella. Kaikilla huonemajoittujilla tulee olla voimassaoleva festivaalilippu alueelle pääsemiseksi. Hotellin majoitushinnat eivät sisällä aamiaista, mutta aamiaiset on ostettavissa etukäteen tai paikan päällä.
Patalahden Rantamotelli sijaitsee n. 4 km päässä Himokselta, Patalahden Liikenneaseman kanssa samassa pihapiirissä. Rantamotellissa on valittavissa 2-, 3- ja 4 hengen huoneita.